Odpust św. Anny24 lipca 2023
Odpust św. Anny

W środę - 26 lipca przypada Wspomnienie św. Anny - patronki parafii Parzęczew. Zapraszamy parafian oraz gości spoza parafii na msze święte w tym dniu:

• o godz. 9.00 msza święta
  • po mszy świętej porannej przed ołtarzem św. Anny odbędzie się obrzęd poświęcenia dzieci
  • o godz. 12.00 msza święta
  • po mszy świętej o godz. 12.00 wokół kościoła przejdzie procesja eucharystyczna
  • o godz. 16.00 msza święta

Nabożeństwo Fatimskie10 lipca 2023
Nabożeństwo Fatimskie

Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które zostanie odprawione w czwartek - 13 lipca po mszy świętej o godz. 18.00.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy3 lipca 2023
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Wznowione zostało odprawianie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na nabożeństwo zapraszamy w każdą środę, po mszy świętej wieczornej.

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła28 czerwca 2023

W czwartek - 29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na msze święte tego dnia, które będą odprawione o godz. 10.00 i 18.00.

Na mszę świętą o godz. 10.00 zapraszamy ludzi chorych i cierpiących. W czasie tej mszy świętej ksiądz udzieli sakramentu namaszczenia chorych.

Zakończenie roku szkolnego19 czerwca 2023

W piątek - 23 czerwca, o godzinie 9.00 zostanie odprawiona msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Na mszę świętą zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.

Oktawa Bożego Ciała5 czerwca 2023

W dniach od 9 do 15 czerwca będzie trwała Oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszamy na msze święte w tych dniach. Do udziału w oktawie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Po mszach świętych wokół kościoła przejdzie procesja eucharystyczna.

• W piątek na godz. 18.00 zapraszamy również mieszkańców: Kowalewic, Mikołajewa, Nowej Jerozolimy, Orły i Pustkowej Góry.
  • W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy również mieszkańców: Chociszewa, Radziborza, Florianek, Mariampola, Wytrzyszczek, Piaskowic oraz Śliwnik.
  • W niedzielę procesja odbędzie się po mszy świętej o godz. 11.30.
  • W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy również mieszkańców: Śniatowej, Starego Chrząstowa, Skórki, Gołaszyn, Parzęczewa - ul. Mickiewicza, Południowa, Św. Rocha, Parkowa i Pogodna.
  • We wtorek na godz. 18.00 zapraszamy również mieszkańców: Wielkiej Wsi - część nowa i stara, Janów, Chrząstów Wielki, Parzęczew - Plac Kościuszki, ul. Łęczycka, Jasna, Kątna, Ozorkowska oraz osiedle koło młyna.
  • W środę na godz. 18.00 zapraszamy również mieszkańców: Ignacewa Folwarcznego, Ignacewa Parzęczewskiego, Ignacewa Rozlazłego, Ignacewa Podleśnego, Florentynowa, Anastazewa, Sokolej Góry, Nowomłynów, Parzęczewa - ul. Lotników, Ogrodowa i Stodolniana.
  • W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy również tych którzy nie mogli przyjść we wcześniejsze dni Oktawy. Tego dnia podczas mszy świętej święcone będą bukiety złożone ze zbóż, ziół i kwiatów. W czasie mszy świętej zbierana będzie taca na rzecz Caritasu.

Boże Ciało5 czerwca 2023

W czwartek - 8 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

Zapraszamy na msze święte tego dnia, które będą odprawione o godz. 9.00 i 11.00. Po mszy świętej o godz. 11.00 przejdzie procesja eucharystyczna.
W tym roku procesja eucharystyczna przejdzie placem Kościuszki.

O godz. 17.00 odprawiona zostanie msza święta ślubna.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i Pierwsza Komunia Święta29 maja 2023

W niedzielę - 4 czerwca przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zapraszamy na msze święte tego dnia, na godz. 9.00, 11.00 i 16.00.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się o godz. 11.00. Spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą zaplanowana jest na sobotę - 3 czerwca, od godz. 10.00 do godz. 12.00.

Święto Matki Kościoła27 maja 2023

W poniedziałek - 29 maja przypada Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Zapraszamy na msze święte tego dnia, na godz. 10.00 i 18.00. Od godz. 9.45 śpiewane będą Godzinki.

Zesłanie Ducha Świętego i Rocznica Pierwszej Komunii Świętej22 maja 2023

W niedzielę - 28 maja przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na msze święte tego dnia, na godz. 9.00, 11.30 i 16.00.

Na mszy świętej o godz. 11.30, odbędzie się Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
Spowiedź przed Rocznicą Pierwszej Komunii Świętej zaplanowana jest na sobotę - 27 maja, od godz. 10.00 do godz. 12.00.

Nabożeństwo Fatimskie8 maja 2023
Nabożeństwo Fatimskie

Zapraszamy na pierwsze Nabożeństwo Fatimskie w tym roku, które zostanie odprawione w sobobotę - 13 maja o godz. 18.00.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski1 maja 2023

W środę - 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Zapraszamy na msze święte tego dnia, które będą odprawione o godz. 10.00 i 18.00.

« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | »

Dzisiaj jest 25 lutego 2024 roku - II Niedziela Wielkiego Postu